Boružėlės

Kalėdos kažkuo stebuklingos, užburiančios, o jų laukimas labai džiugus. O, kad švenčių laukti būtų smagiau, pasigaminome ,,Gerų darbų eglutę“. Mes mokomės ir stengiamės gerus darbus daryti kas dieną, bet ypatingai prieš Kalėdas juos daryti labai smagu. Vaikučių ir tėvelių gamintos Kalėdinės kepurės puošia darželio koridorius, primindami, kad tik drauge galime sukurti šventę sau ir kitiems. Gruodžio 19 d. dalyvavome Senių besmegenių šventiniame renginyje, kartu ieškojome Kalėdų senelio. Jis pakvietė visus, didelius ir mažus kartu pasilinksminti ir pasidžiaugti dovanomis. Š. m. gruodžio 20 d. salėje vyko grupės vakaronė.

„Boružėlių“grupę papildė nauji žaislai.

Spalvos ir spalviukai

Šią savaitę „Boružėlių“ grupės vaikai keliavo po spalvų pasaulį. Vaikai susipažino su spalvomis, atliko įvairias užduotėles, piešė, spalvino. Džiaugėsi iškritusiu pirmu sniegu. Penktadienį vaikai turėjo smagią popietę kartu su tėveliais. Daugiau nuotraukų facebook puslapyje.

Drabužėlių pilna spinta

Savaitės eigoje ,,Boružėlių“gr. vaikai kalbėjo apie rūbų panašumus ir skirtumus. Vaikai įsiminė, kad batus reikia apsiauti, paltą-apsivilkti, pirštines- užsimauti. Susipažino su tautiniais lietuvių liaudies rūbais.

Vienas ir daug

Šioje savaitėje ,,Boružėlių“gr. vaikai suprato, kad greta esančius daiktus galima skaičiuoti. Žaidė su daiktais, juos tapatindami, gretindami, lygindami. Pratinosi vartoti sąvokas: vienas, nė vieno, daug, mažai ir kt.

Aš pažįstu medį

Spalis-tikras rudens mėnuo. Jis ateina ne tik į sodus, daržus, bet ir į mišką. Vaikai pasakojo, kas atsitinka rudenį, kodėl medžių lapai, rudenį, pasikeičia. Džiaugėmės rudenėjančia gamta-rinkome medžių lapus, kaštonus, juos skaičiavome, lyginome. Visą savaitę, ne tik, kalbėjome, apie medžius, bet ir daug spalvinome, piešėme, lipdėme. Kartu su ,,Drugelių“ grupe suruošėme parodėlę ,,Rudenėjantis miškas“. Grožėtis tikrai buvo kuo, nes daug šilumos ir meilės įdėjo vaikų tėveliai ir patys mažieji. Labai džiaugėmės ,,Boružėlių“ ir ,,Drugelių“ gr. tėvelių kūrybiškumu bei darbštumu.

Rudenėlio išdaigos

Šioje savaitėje ,,Boružėlių“ grupės vaikai, sužinojo, kad ruduo atkeliauja ne tik į sodus, daržus, bet ir atneša niūrius rudeniškus orus.

 

Augu sveikas ir stiprus

,,Boružėlių“ grupės vaikai, nagrinėdami temą ,,Augu sveikas ir stiprus“ sužinojo ką reikia daryti, kad būtume sveiki ir stiprūs – valgyti daug daržovių, vaisių, sportuoti, laikytis asmens higienos. Stengėsi kultūringai elgtis prie stalo. Gaminome žaisliukus ,,Skraiduoliai“, spalvinome obuoliukus. Į svečius atėjo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kuri papasakojo ir parodė, kaip ir kodėl reikia plauti rankas.

 

Š.m.rugsėjo 22d. dalyvavome akcijoje, skirtoje tarptautinei dienai be automobilio.

Aš, darželis, draugai ir šeima

Šiomis dienomis skatinome ir palaikėme vaikų domėjimąsi savimi bei greta esančiais draugais, bendraamžiais bei suaugusiais. Ugdomi bendravimo, bendradarbiavimo, praktinių problemų sprendimo, taikių ginčų, elementarūs savikontrolės įgūdžiai.