Boružėlės

Vienas ir daug

Šioje savaitėje ,,Boružėlių“gr. vaikai suprato, kad greta esančius daiktus galima skaičiuoti. Žaidė su daiktais, juos tapatindami, gretindami, lygindami. Pratinosi vartoti sąvokas: vienas, nė vieno, daug, mažai ir kt.

Aš pažįstu medį

Spalis-tikras rudens mėnuo. Jis ateina ne tik į sodus, daržus, bet ir į mišką. Vaikai pasakojo, kas atsitinka rudenį, kodėl medžių lapai, rudenį, pasikeičia. Džiaugėmės rudenėjančia gamta-rinkome medžių lapus, kaštonus, juos skaičiavome, lyginome. Visą savaitę, ne tik, kalbėjome, apie medžius, bet ir daug spalvinome, piešėme, lipdėme. Kartu su ,,Drugelių“ grupe suruošėme parodėlę ,,Rudenėjantis miškas“. Grožėtis tikrai buvo kuo, nes daug šilumos ir meilės įdėjo vaikų tėveliai ir patys mažieji. Labai džiaugėmės ,,Boružėlių“ ir ,,Drugelių“ gr. tėvelių kūrybiškumu bei darbštumu.

Rudenėlio išdaigos

Šioje savaitėje ,,Boružėlių“ grupės vaikai, sužinojo, kad ruduo atkeliauja ne tik į sodus, daržus, bet ir atneša niūrius rudeniškus orus.

 

Augu sveikas ir stiprus

,,Boružėlių“ grupės vaikai, nagrinėdami temą ,,Augu sveikas ir stiprus“ sužinojo ką reikia daryti, kad būtume sveiki ir stiprūs – valgyti daug daržovių, vaisių, sportuoti, laikytis asmens higienos. Stengėsi kultūringai elgtis prie stalo. Gaminome žaisliukus ,,Skraiduoliai“, spalvinome obuoliukus. Į svečius atėjo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kuri papasakojo ir parodė, kaip ir kodėl reikia plauti rankas.

 

Š.m.rugsėjo 22d. dalyvavome akcijoje, skirtoje tarptautinei dienai be automobilio.

Aš, darželis, draugai ir šeima

Šiomis dienomis skatinome ir palaikėme vaikų domėjimąsi savimi bei greta esančiais draugais, bendraamžiais bei suaugusiais. Ugdomi bendravimo, bendradarbiavimo, praktinių problemų sprendimo, taikių ginčų, elementarūs savikontrolės įgūdžiai.