Nykštukai

 

 

GRUPĖS TRADICIJOS

    „Nykštukų“ grupės vaikai labai laukia gimtadienių. Jau nusistovėjo grupės draugo pagerbimo tradicijos-uždėti karūnėlę, padovanoti piešinėlį, pasakyti palinkėjimą, padainuoti „Su gimimo diena“. Gimtadienio tradicijos stiprina vaiko asmens tapatumo, bendrumo su grupe jausmą. Šiandien švenčiame Adelės gimtadienį.

 

PABAISIUKŲ  DISKOTEKA

SPORTO DIENA

Š. m. spalio 26 d., P. Avižonio regos centre,  dalyvavome sporto dienoje. Šios dienos tikslas: siekti individualios pažangos, plėtojant vaikų emocinę, socialinę, kalbinę, pažintinę patirtį, ugdant fizinį aktyvumą.

 

IŠVYKA Į PARKĄ

Š. m. spalio 19 d. ,Nykštukų“ ir ,,Meškiukų“ grupių vaikai keliavo į parką, žaidė judrius žaidimus, gamino miško uogienę, darė lapų mozaiką giriniui.

,,MORKŲ DIENA“

Š. m. spalio 12 d. ,,Nykštukų“ grupė, tęsdama tarptautinį edukacinį projektą  ,, Meškučio Kubuš gamtos mylėtojų klubas“,  surengė Morkų dieną.

 

 

,,RUDENĖLIO GĖRYBĖS“

Šią savaitę „Nykštukų“ grupėje karaliavo vaisiai ir daržovės. Vaikai susipažino su jų sėklomis ir spalva, skaičiavo atsineštas rudens gėrybes, jas lygino, pjaustė, tyrinėjo, ragavo, eksperimentavo, kūrė savo paveikslėlius lėkštėse.

 

,,MORKŲ KARALYSTĖ“

,,AUGU SVEIKAS IR STIPRUS

 Savaitės eigoje vaikai susitiko su visuomenės sveikatos specialiste Audrone Breiviene, kuri  supažindino su sveika mityba. Ugdytiniai aptarė, ką naudinga valgyti, ir kokių produktų derėtų vengti, dėliojo ir gamino maisto piramidę. Vaikai aktyviai mankštinosi, sportavo, dalyvavo ,,Linksmosiose estafetėse“ drauge su ,,Meškiukų“ grupės vaikais.

 ,,DRAUGYSTĖ“

Tęsiasi projektas ,,Draugaukime“ su Avižonio regos centro ,,Pelėdžiuko“ grupės vaikais. Šio susitikimo tikslas:  parodyti kokie svarbūs draugai ir kiek darbų galima nuveikti veikiant kartu. Vaikai mokėsi išgirti ir pajausti vienas kitą, ugdėsi komandinio darbo gebėjimus. Žaidė žaidimus ,,Sveiks gyvs“, ,,Mano katinukas“, dalyvavo kūrybiškumo veikloje ,,Mano draugas kukurūzas“.

 

,,ŠVENČIU GIMIMO DIENĄ“

Gimtadienio proga mes linkim, kad atėjęs į šią didelę žemę taptum dideliu žmogumi…Radvilo gimimo dienos akimirkos

 

AKCIJOS – „MANKŠTINK KOJAS, KVĖPUOK ŠVARESNIU ORU!“  SKIRTOS TARPTAUTINEI DIENAI BE AUTOMOBILIO –  AKIMIRKOS

 

PLENERAS ,,RUDENS MOZAIKA 2017. GĖLIŲ SIMFONIJA“

Š. m. rugsėjo 21 d. Šiaulių miesto aikštėje įvyko pleneras ,,Rudens mozaika2017. Gėlių simfonija“. Plenero tikslas – gražinti miesto viešąsias erdves, puoselėti meilę ir pagarbą Šiaulių miestui ir šaliai. ,,Nykštukų“ grupės vaikai: Melisa, Amanda,  Nojus B., Jonas, Denas –  aktyviai dalyvavo renginyje, padėjo auklėtojoms dėlioti savo mozaiką ,,Duetas“

,,AŠ SAUGUS, KAI ŽINAU“

“Nykštukų“ grupės vaikai, nagrinėdami temą „Aš saugus, kai žinau“, išsiaiškino galimus pavojus namuose, grupėje, lauke, daug dėmesio skyrė saugiam elgesiui gatvėje. Vaikai savarankiškai aplikavo šviesoforus,  žaisdami mėgino įsisavinti saugaus eismo gatvėje taisykles. Visuomenės sveikatos specialiste Audronė Breivienė  supažindino su  saugaus elgesio taisyklėmis gatvėse, saugos diržų ir atšvaitų dėvėjimo svarba.

AKCIJA: PASAKŲ KNYGA „KONTIS IR TVARKIUS“

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro atstovė Sigita rugsėjo 14-ąją  lankėsi „Meškučių“ ir „Nykštukų“ grupėse. Apsilankymų tikslas – pasikalbėti su vaikais apie atliekų rūšiavimą, rūpinimąsi aplinka ir padovanoti pasakų knygų „Kontis ir Tvarkius“. Šiais metais išleistoje knygoje, kurios leidimą rėmė Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija, vaikams suprantamai ir įtaigiai pasakojama, kaip tvarkyti atliekas, rūšiuoti ir atsakingai vartoti.

 

 ŠIAULIAI – SAULĖS MIESTAS

Nuo š. m. rugsėjo 11 iki 15 d. ,,Nykštukų“ grupėje buvo kalbama apie  Šiaulius. Vaikai prisiminė Šiaulių miesto žymiausias vietas, darželio, savo gatvių pavadinimus. Dalyvavo išvykoje prie auksinio berniuko.

 

 

NOJAUS GIMTADIENIS

,,Gimtadienis – pati gražiausia šventė, kai šviečia saulė ir šypsosi dangus. Ir supranti, kaip nuostabu gyventi ir koks vaikystės šis pasaulis nuostabus“.