Katinėliai

Sausio mėnesį ,,Katinėlių“ grupės vaikai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų smulkiosios motorikos ugdymo(si)galimybių skatinimo projekte ,,Juda piršteliai – bunda žodeliai“. Vaikai atliko nekasdieniškas užduotėles su įvairiomis priemonėmis, kurių metu lavino, miklino savo pirštukus, komentavo darbų eigą ir savo padarytus darbelius.

Lapkričio 29 – oji yra Draugo diena. Tad ir patys mažiausieji nepamiršo paminėti šios dienos. Vienas kitam vaikai klijavo širdeles, dovanojosi atvirukais, kuriuos patys pagamino.

Lapkričio 11 d. yra švenčiama Žibintų arba Šviesos šventė. Ačiū tėveliams, kurie gamino žibintus namuose kartu su savo mažaisias ir jais papuošė mūsų grupę, bei darželį.

Savaitės tema ,,Augu sveikas ir stiprus“. Vaikai susipažino su daržovėmis, vaisiais. Iš daržovių vaikai darėsi salotas, o iš vaisių plakė kokteilius ir vaisių šerbetą. Visiems buvo labai skanu ir sveika.

Pirmieji žingsneliai ,,Katinėlių“ grupėje. 2020-09-30