Savivalda

LOPŠELIO-DARŽELIO TARYBOS NARIAI:

Pirmininkė – Vaida Pleikienė, tėvų atstovė.

Sekretorė – Ingrida Pažerauskienė, raštinės administratorė.

Nariai:

Kristina Milevičienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja, pedagogų atstovė;

Rimantai Daiginienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja, pedagogų atstovė;

Dovilė Šulienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, pedagogų atstovė;

Neimantė Stankevičė, tėvų atstovė;

Dovilė Stalionė, tėvų atstovė;

Neda Kadauskaitė, tėvų atstovė;

Viktorija Suchoveskaja, tėvų atstovė;

Julija Veselė, tėvų atstovė;

Aida Plaušinaitienė, Šiaulių V. Kudirkos progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinis partneris;

Audronė Breivienė, maitinimo paslaugų administratorė, vietos bendruomenės atstovė.

LOPŠELIO-DARŽELIO MOKYTOJŲ TARYBOS NARIAI:

Pirmininkė – Kristina Milevičienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja.

Sekretorė – Jovita Rezgevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

Nariai:

Aušra Adomaitienė, vyresnioji logopedė;

Jurgita Bložė-Astrauskė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Lina Čepreckienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Rimanta Daiginienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

Greta Dališanskienė, mokytoja (fizinio ugdymo);

Roberta Gabriūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Rasa Girčienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;

Dijana Grigalienė, meninio ugdymo mokytoja;

Rasa Griškuvienė, judesio korekcijos specialistė, specialioji pedagogė;

Vaidilija Kiudulienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

Donata Kolodavičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Ligita Kukanauzienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Reda Lukošaitienė, vyresnioji logopedė;

Samanta Miškūnaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Roma Petkevičienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

Raminta Padolskė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Austėja Raišuotytė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Anastasia Salimova, mokytoja (anglų kalbos);

Ilona Stuknienė, vyresnioji socialinė pedagogė;

Kamilė Ščerbaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Jurgita Šimkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Dovilė Šulienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Dalia Terleckienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

Dalia Zemlerienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė.

GRUPIŲ TĖVŲ KOMITETAI 2023-2024 M. M.:

Grupės „Katinėliai“ tėvų komitetas:

Pirmininkė – Ieva Kivilė.

Nariai: Greta Juknaitė, Renata Janavičienė.

Grupės „Bitutės“ tėvų komitetas:

Pirmininkė – Lina Alšauskienė.

Nariai: Giedrė Rimkuvienė, Erika Duobienė.

Grupės „Žiogeliai“ tėvų komitetas:

Pirmininkė –

Nariai:

Grupės „Nykštukai“ tėvų komitetas:

Pirmininkas – Simona Kantauskienė.

Nariai: Sonata Baranauskienė.

Grupės „Meškiukai“ tėvų komitetas:

Pirmininkė – Julija Veselė.

Nariai: Povilas Mišeikis; Simona Juknė.

Grupės „Drugeliai“ tėvų komitetas:

Pirmininkė –

Nariai:

Grupės „Zuikučiai“ tėvų komitetas:

Pirmininkė – Inga Šležienė.

Nariai: Justina Ščiglienė, Gintarė Kalvelė.

Grupės „Saulutės“ tėvų komitetas:

Pirmininkė –

Nariai:

Grupės „Voveraitės“ tėvų komitetas:

Pirmininkė – Vaiva Kasperavičiūtė.

Nariai: Raimonda Pelutienė; Emilė Stancelytė.

Grupės „Boružėlės“ tėvų komitetas:

Pirmininkė – Sigita Urbietienė.

Nariai: Renata Janavičienė; Lydija Dronova-Platbarzdė.