Struktūra

SAVIVALDA

Lopšelio-darželio tarybos nariai:

Pirmininkė – Aušra Adomaitienė, logopedė.

Sekretorė – Ingrida Pažerauskienė, raštvedė.

Nariai:

Rasa Girčienė, auklėtoja;

Ilona Stuknienė, socialinė pedagogė;

Modesta Medišauskaitė, tėvų atstovė;

Laura Pušinskienė, tėvų atstovė;

Viktorija Šimulionienė, tėvų atstovė;

Romas Stonkus, tėvų atstovas;

Toma Grikienė, tėvų atstovas;

Odeta Papievienė, tėvų atstovas;

Ligita Ložienė, auklėtojo padėjėja;

Aida Plaušinaitienė, vietos bendruomenės atstovė.

Lopšelio-darželio pedagogų tarybos nariai:

Pirmininkė – Danguolė Dargienė, l. e.direktorės pareigas.

Sekretorė – Dalia Zemlerienė, vyresnioji auklėtoja.

Nariai:

Zita Leliukienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Aušra Adomaitienė, logopedė;

Vitalija Dunauskienė, vyresnioji auklėtoja;

Rasa Girčienė, vyresnioji auklėtoja;

Roma Petkevičienė, vyresnioji auklėtoja;

Lina Čepreckienė, auklėtoja;

Regina Rozenbergienė, vyresnioji auklėtoja;

Lina Šaltmerytė, vyresnioji auklėtoja;

Dovilė Šulienė, auklėtoja;

Dalia Terleckienė, auklėtoja;

Ilona Stuknienė, socialinė pedagogė;

Jurgita Šimkienė, auklėtoja;

Rimanta Daiginienė, vyresnioji auklėtoja;

Kristina Milevičienė, auklėtoja;

Jurgita Naseer, auklėtoja;

Erika Talakauskaitė, auklėtoja;

Vaidilija Kiudulienė, auklėtoja;

Auksė Matulienė, meninio ugdymo mokytoja;

Lukas Juškevičius, (kūno kultūros) mokytojas;

Lina Juškevičienė, (vokiečių) mokytoja;

Ana Aleksejeva, (anglų) mokytoja.

Grupių tėvų komitetai 2019-2020 m. m.:

„Katinėlių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Modesta Medišauskaitė.

Nariai:

Ema Penikienė;

Lina Karavackienė.

„Bitučių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Justina Šutkienė.

Nariai:

Odeta Papievienė;

Viktorija Radionova.

„Žiogelių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Jovita Ališauskaitė.

Nariai:

Miglė Zaukienė;

Roberta Koreivienė.

„Nykštukų“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkas – Paulius Petkevičius.

Nariai:

Toma Grikienė;

Vaida Biliauskaitė-Rukienė.

„Meškiukų“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Kotryna Dimskaitė.

Nariai:

Benita Kirdeikienė;

Aurimas Žibutis.

„Drugelių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Laima Pastoraitė.

Nariai:

Ieva Rumbauskienė;

Tatjana Mockūnienė.

„Zuikučių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Rita Paukštė.

Nariai:

Aurima Ramanauskienė;

Justina Varnė.

„Saulutės“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Dovilė Alešiūnė.

Nariai:

Paulius Juzėnas;

Iveta Margienė.

„Voveraičių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Viktorija Šimulionienė.

Nariai:

Tatjana Mockūnienė;

Inga Šležienė.

„Boružėlių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Roma Plienienė.

Nariai:

Agnė Klivickienė;

Toma Gelžinienė.

Dokumentai

Šiaulių lopšelio-darželio „Gluosnis“ tarybos nuostatai

Lopšelio-darželio-Pedagogų-tarybos-nuostatai