Voveraitės

2020-01-20″Voveraitės“ grupės vaikai dalyvauja RESPUBLIKINIAME PLENERE „SNIEGO KARALYSTĖ 2020“

2020-01-20 Žiemos šventė

2020-01-17 Eksperimentas-tyrinėjimas ,,Spalvoti vandens burbuliukai“.

2020-01-13 „Voveraitės“ grupė prisijungė prie visuotinės pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“.  Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

2020-01-06 ,,Voveraitės“ grupę aplankė Trys Karaliai, kurie vaikams palinkėjo sočių, gerų, laimingų metų.

2019-12-20 Kalėdinio vaidinimo ,,Peliukai“ akimirkos

2019 m. gruodžio 11 d. vaikai dalyvavo VII-ojoje paramos akcijoje ,,Laimės keksiukai”. Bendruomenės nariai aktyviai įsijungė  prie šios akcijos: iškepė daug įvairių keksiukų, kuriuos pardavinėjo ir surinko lėšų onkologinėmis ligomis segantiems vaikams.  Paramos akcijos metu surinkta: 283 Eur. Ačiū už JŪSŲ gerumą.

 

Labai smagu , kai tėveliai prisideda prie šventinių dekoracijų . AČIŪ!!!

Advento kalendorius.Ačiū,  Artūro mamytei.

Lapkričio 20 dieną lopšelio-darželio pedagogai stebėjo  „Voveraitės“ grupės atvirą veiklą tema „Kelionė į stebuklingą mišką“.

 

 

Smagi veikla su Roko mamytė.Dėkojame mamytei už išradingai praleistą laiką.

RAGANŲ PUOTA

Šiandien vaikai, persirengę įvairiais personažais, dalyvavo Helovino šventėje: žiūrėjo filmuką apie vaiduokliuką, stebėjo didžiųjų raganų šokį ir patys šoko.

Saldus pietų miegelis

ULAC iniciatyva „Švarių rankų šokis 2019“

 

Spalio 14 d. rytą lopšelio-darželio „Gluosnis“ darželinukai rinkosi į visuotinę rytinę mankštą „Sveikuolių sveikuoliai“. Išmokę linksmą šūkį, visi atliko visuotinę mankštą pagal nuotaikingą muziką. Po mankštos visų laukė kliūčių ruožas bei  nuotaikingas ėjimas aplink darželį.

 

RUDENĖLIO ŠVENTĖ 2019 10 11

Edukacinė veikla.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Breivienė supažindino vaikus su sveiko maisto piramide. Didaktinio žaidimo metu vaikai  pasirinktus maisto produktus  dėjo į lėkštutes .

Veikla lauke

Lauke vaikai jau mėgaujasi  žaisdami pačių sugalvotus žaidimus.  Tai puiki galimybė ne tik lavinti stambiosios motorikos įgūdžius, bet ir mokytis savireguliacijos, savikontrolės-vaikai pratinasi palaukti savo eilės, laikytis susitarimų.

2019-09-02 ŠVENTINIS RYTMETYS

Po vasaros atostogų į lopšelį-darželį „Gluosnis“ sugrįžo vaikučių klegesys, juokas ir šypsenos.

Nuostabus oras, gera nuotaika ir taip lauktas batutas!