Zuikučiai

Tegul pildosi Jūsų svajonės.

Tegul vaikiškos šypsenos žaidžia veide.

Te negąsdina naujos Zuikučių kelionės.

Žaisime, kursime ir būsim drauge.

Ramių ir jaukių šv. Kalėdų!


Lapkričio 11 dieną yra minima švento Martyno diena, tą dieną yra švenčiama Žibintų arba Šviesos šventė. Tėveliai, drauge su vaikučiais, visą savaitę gamino įvairiausius žibintus. Popieriniai, metaliniai, stikliniai žibintai sušvito įvairiausiomis spalvomis ir atspalviais. Kiekvienas vaikas į grupę atnešė gerumo ir šilumos ugnelę.


 

Spalio mėnesį 3-ią gimtadienį atšventė Ornelija, Martyna ir Ignas-sveikiname!


Spalio 13 dieną „Zuikučių“ grupėje vyko pamokėlė – praktinis užsiėmimas apie dantukų priežiūrą. Pamokėlės tikslas – formuoti teisingus burnos higienos įpročius bei motyvuoti vaikus valyti dantis. Praktinio užsiėmimo metu mokėmės taisyklingų dantuko valymo judesių. Ant  didžiulio dantų muliažo kiekvienas iš vaikų savarankiškai rodė, kaip jis moka valytis dantukus.Savaitės tema „Augu sveikas ir stiprus“- veiklos metu vaikai sužinojo, kokius maisto produktus reikėtų rinktis kasdien ir kuriuos produktus reikėtų valgyti rečiau, iš vaisių ir daržovių dėliojo linksmus ir spalvingus paveikslėlius.Rugsėjo 27 d. veiklos metu vaikai sužinojo apie rankų higienos svarbą ir kad teisingai plauti rankas svarbu ne tik tam, kad jos būtų švarios, bet ir tam, kad apsaugotume save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų.


Rugsėjo 22 d. lopšelyje-darželyje minėjome Tarptautinę dieną be automobilio, kurios tikslas-atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.Pirmosios valandos, dienos naujoje grupėje…