Šv. Kalėdų užsiėmimai vokiečių kalba

gruodžio 27, 2021

,,Voveraičių‘‘ ir ,,Boružėlių‘‘ grupių ugdytiniams bendradarbiaujant su Goethe‘s institutu ir vykdant projektą ,,Vokiečių kalba su kiškiu Hansu‘‘ vyko motyvacinė pamokėlė ,,ARTĖJA KALĖDOS‘‘. Pamoką zoom platformoje vedė Goethe‘s instituto referentė Laura Frolovaitė.

Šventinė nuotaika buvo pradėta dainuojant dainelę ,,Kling Glöckchen klingelingelin‘‘ ir skambinant varpeliu. Referentė naudojo interaktyvųjį istorijų kūrimo būdą Kamišibai ir vokiškai papasakojo Kalėdinę istoriją.

Po to visi kartu gamino angeliukus.

Šiose grupėse buvo paminėta ir šv. Mikalojaus  diena. Tą dieną vaikai susipažino su šv. Kalėdų tradicijomis Vokietijoje, palygino jas su Lietuvos tradicijomis ir batukuose rado dovanų. Šv. Mikalojus apsilankė ir mūsų darželyje.

Vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė