Vokiečių kalba lopšelyje – darželyje „Gluosnis“

gegužės 14, 2019

   Keturios lopšelio – darželio vaikučių grupės ,,Meškiukai‘‘, ,,Nykštukai‘‘, ,,Drugeliai‘‘, ,,Zuikučiai‘‘ visus metus bendravo su pirštinine lėle – kiškiu Hansu ir vokiečių kalbos mokytoja. Šią vokiečių kalbos programą sudaro 20 pamokėlių, 6 pamokėlės, skirtos pagrindinėms šventėms – šv. Velykoms, šv. Kalėdoms, Nikolauso dienai, kiškio Hanso gimimo dienai. Vaikučiai susipažino su vokiškais žodžiais: žaislais, skaičiais iki 10, kiškio Hanso šeimos nariais, drabužiais, transporto priemonėmis, metų laikais, kambarių pavadinimais, sporto veiklos žodžiais, spalvomis. Šios programos tikslas – susipažinti su kalba, skatinti domėtis kalbomis, motyvuoti vaikučius mokytis kalbų. Programa teikia džiaugsmą, paremta dainelėmis, rimuotėmis. Vaikučiai mokosi to net nejausdami – per žaidimą, darbelius, dainuodami, šokdami, atlikdami fizinius pratimus. Tai puikus amžius mokytis kalbų, net nereikia mokytis, tiesiog žaisti užsienio kalba. Linkime vaikučiams  toliau sėkmingai mokytis kalbų.

 Projekto vykdytoja – vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė