Vokiečių kalbos atsisveikinimo pamokėlė ,,Lik sveikas, kiškuti Hansai!’’

gegužės 31, 2023

Visus metus ,,Zuikučių‘‘,  ,,Drugelių‘‘  ir  ,,Saulučių’’ grupių vaikučiai žaidybiniu pagrindu mokėsi vokiečių kalbos.

Tai Goethe‘s instituto projektas, kuris sėkmingai vykdomas mūsų darželyje.

Kiekvieną pamokėlę pradėdavo ir užbaigdavo pirštininė lėlė kiškis Hansas. Visos pamokėlės buvo apsuptos kiškučio gyvenimu, jo nuotykiais, istorijomis, šventėmis. Vaikučiai išmoko kiškio šeimos narius – mama, tėtis, senelis, senelė, brolis, sesuo, kambarių pavadinimus – vonia, virtuvė, vaikų kambarys, salonas, miegamasis…, kiškučio mėgstamas daržoves – morka, bulvė, kopūstas, salota…, kiškučio draugus – gyvūnų pavadinimus – pelytė, šuo, karvė, arklys, avis kiaulė…, skaičuoti iki 10, susipažino su vokiškomis šventėmis – Nikolauso diena, šv. Kalėdomis, Naujaisiais Metais, šv. Velykomis.

Vaikai mokėsi su dainomis, rimuotėmis, judesiais, žaidimais. Pamokėlės vykdavo tik vokiečių kalba. Gegužės mėn. 29d. vyko vaikučių parodomoji pamokėlė tėveliams. Pamokėlės metu vaikai parodė ką išmoko ir kaip mokėsi. Pamokėlės pabaigoje vaikučiai buvo apdovanoti Goethe’s instituto atšvaitukais ir lopšelio – darželio diplomais už šią veiklą.

Linkime vaikams tolesnio smagaus, malonaus ir nesunkaus  kalbų mokymosi mokyklose!

Projekto vykdytoja, vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė