Baigiamoji tarptautinė projekto „Education in kindergarden in all perspectives“ savaitė

birželio 25, 2019

Visa birželio 17-21 d. savaitė buvo skirta tarptautinio projekto „Education in kindergarden in all perspectives“ veikloms įgyvendinti.  Pedagogės visą savaitę išbandė įvairiausias veiklas, idėjas, kurias pamatė būdamos užsienio šalyse: Italijoje stebėjo Valdorfo metodą, Bulgarijoje – Regio Emilia, Ispanijoje – įtraukujį ugdymo metodą. O visos savaitės veiklas vainikavo joninių šventė, kur susipynė visų ugdymo metodų veiklos ir burbulų šou, kurį surengė draugai  iš Smaragdo miško.

Džiaugiamės tarptautinio projekto sėkme, įgyta patirtimi ir parsivežtomis idėjomis. Tikimės kokybiškesnio ir šiuolaikiškesnio vaikų ugdymo proceso.

Projekto koordinatorė Eglė  Galkauskienė