Struktūra

SAVIVALDA

Lopšelio-darželio tarybos nariai:

Pirmininkė – Aušra Adomaitienė, logopedė.

Sekretorė – Ingrida Pažerauskienė, raštvedė.

Nariai:

Rasa Girčienė, auklėtoja;

Ilona Stuknienė, socialinė pedagogė;

Skaistė Murkienė, tėvų atstovė;

Laura Pušinskienė, tėvų atstovė;

Viktorija Šimulionienė, tėvų atstovė;

Romas Stonkus, tėvų atstovas;

Donatas Lazutka, tėvų atstovas;

Artūras Sabaliauskas, tėvų atstovas;

Ligita Ložienė, auklėtojo padėjėja;

Aida Plaušinaitienė, vietos bendruomenės atstovė.

Lopšelio-darželio pedagogų tarybos nariai:

Pirmininkė – Rasa Plienienė, direktorė.

Sekretorė – Dalia Zemlerienė, vyresnioji auklėtoja.

Nariai:

Zita Leliukienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Vitalija Dunauskienė, vyresnioji auklėtoja;

Rasa Girčienė, vyresnioji auklėtoja;

Roma Petkevičienė, vyresnioji auklėtoja;

Lina Čepreckienė, auklėtoja;

Regina Rozenbergienė, vyresnioji auklėtoja;

Lina Šaltmerytė, vyresnioji auklėtoja;

Dovilė Šulienė auklėtoja;

Dalia Terleckienė, auklėtoja;

Ilona Stuknienė, socialinė pedagogė ;

Jurgita Šimkienė auklėtoja;

Rimanta Daiginienė, vyresnioji auklėtoja;

Toma Lunskienė, auklėtoja;

Jurgita Naseer, auklėtoja;

Vaidilija Kiudulienė, auklėtoja;

Aušra Adomaitienė, logopedė;

Nijolė Urbonaitė-Slavinskienė, neformaliojo švietimo meninio ugdymo mokytoja;

Lukas Juškevičius, (kūno kultūros) mokytojas;

Neringa Untulienė, neformaliojo švietimo meninio ugdymo (sportinių šokių) mokytoja;

Lina Juškevičienė, (vokiečių) mokytoja;

Ana Aleksejeva, (anglų) mokytoja.

Tėvų grupių komitetai:

„Katinėlių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Roma Plienienė.

Nariai:

Vaida Gaižauskienė;

Agnė Klivickienė.

„Bitučių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Tatjana Mockūnienė.

Nariai:

Martynas Milvertis;

Ieva Rumbauskienė.

„Žiogelių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkas – Paulius Petkevičius.

Nariai:

Toma Grikienė;

Vaida Biliauskaitė-Rukienė.

„Nykštukų“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Orinta Andriulienė.

Nariai:

Artūras Sabaliauskas;

Lina Apkevičienė.

„Meškiukų“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Rima Ratkevičienė.

Nariai:

Edita Andrešiūnienė;

Donatas Lazutka.

„Drugelių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Laima Pastoraitė.

Nariai:

Ieva Rumbauskienė;

Aušra Gedvygaitė.

„Zuikučių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Asta Stonkienė.

Nariai:

Sigita Urbietienė;

Justina Varnė.

„Saulutės“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Zenta Balsė.

Nariai:

Paulius Juzėnas;

Iveta Margienė.

„Voveraičių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Viktorija Šimulionienė.

Nariai:

Emilija Borisova;

Inga Šležienė.

„Boružėlių“ grupės tėvų komitetas:

Pirmininkė – Kotryna Treinauskienė.

Nariai:

Aurimas Žibutis;

Benita Kirdeikienė.

Dokumentai

Šiaulių lopšelio-darželio „Gluosnis“ tarybos nuostatai

Lopšelio-darželio-Pedagogų-tarybos-nuostatai