Bitutės

Lapkričio mėnesį vaikai susipažino  su sąvokomis „vienas ir daug“. Dėliojo daiktus, lygino pagal formą ir spalvą.

Paskutines dvi spalio savaites Bitučių“ grupės vaikai susipažino su vaisiais ir daržovėmis, kas auga sode ir darže. Mokėsi eilėraštį „Pomidoras“. Spalvino, aplikavo, štampavo, išmoko eilėraštį „Pomidoras“.

Pirmas dvi spalio savaites „Bitučių“ grupės vaikai džiaugėsi atėjusiu rudenėliu ir jo dovanomis: mokėsi atpažinti ir įvardinti daržoves ir vaisius; spalvino, lipdė, šoko ratelius.

Į „Bitučių“ grupę „Rudenėlis atkeliavo“. Grupės vaikai rinko lauke lapus ir kaštonus.

Rugsėjo mėnesį šventėme grupės draugų Augusto, Deimanto ir Miglės gimimo dienas.

„Bitučių“ grupės vaikučiams pirmieji žinksneliai darželyje. Piešiame, žaidžiame, susipažįstame su grupės knygutėmis – žaisliukais, einame į lauką.