Drugeliai

 

 

 

Drugelių grupės nuotrauka (2017 09 15)

TOLERANCIJOS DIENA

Vaikai sužinojo žodžio“tolerancija“ reikšmę ir veiksmus, kurie padeda būti tolerantiškais.

TARPTAUTINIS PROJEKTAS  „Rudens dovanos/ AUTUMN GIFTS“

„Drugelių“ grupės vaikai dalyvavo tarptautiniame projekte.Projektu siekiame stiprinti kūrybines galias, suvokti rudens gėrybių naudą žmogui. Išmokyti vaikus panaudoti gamtos dovanas ugdomojoje veikloje. Supažindinti su rudens išskirtinėmis savybėmis. Padėti lavinti vaiko jusles (regėjimą, uoslę, lytėjimą), smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Gaivinti ir puoselėti lietuvių tradicijas, papročius.

ŽAIDIMŲ DIENELĖS

„Drugelių“ grupės vaikai išsinešė į kiemą surinktus kaštonus, iš jų suvertas girliandas ir susidėliojo labirintą. Kaštonai puikiai tinka įvairiems darbeliams ir smagiems lauko žaidimams.

 Vaikai dalyvavo „Monstrų darželio“ vakarėlyje ir kartu įrodė naujam monstriukui, kad darželyje gali būti labai smagu.

„Drugelių“ grupės vaikai, nagrinėdami temą“Rudenėjantis miškas“ aplankė Šiaulių miesto centrinį parką.

Paroda „RUDENĖJANTIS MIŠKAS“

Labai džiaugiamės „Boružėlių ir Drugelių“ grupės ir jų tėvelių kūrybiškumu bei darbštumu!

Prasidėjus darganotiems orams jie nepabijojo išeiti į „RUDENĖJANTĮ MIŠKĄ“ prisirinkti rudens gėrybių darbeliams. Visi kartu padarėme nuostabią parodėlę, kuria norime pasidalinti su jumis.

„Drugelių“ grupės vaikai ir auklėtojos dalyvavo Respublikiniame  kūrybiniame projekte „Rudens MANDALA“.

Tikslas: kuo arčiau vaikus susipažinti su rudeniu, jo grožiu, teikiamomis gėrybėmis. Svarbu, kad vaikai suprastų, koks dosnus gali būti ruduo: vaisiais, daržovėmis, uogomis ir kt.

 

Spalio 17d.vaikai žiūrėjo spektaklį “ KAIP MEŠKIS IR TIGRAS Į DARŽELĮ RUOŠĖSI.“

Daržo ir sodo gėrybių gausa.

Tikslas – diegti vaikams supratimą apie vaisių ir daržovių naudą organizmui, skatinti sveikos mitybos. Padėti suvokti sveikos mitybos svarbą ir dar geriau įsisavinti vaisių ir daržovių naudą mums padėjo visuomenės sveikatos specialistė Audronė B.

„Drugelių“grupės kelionės akimirkos:aplankyta Šiaulių miesto „Geležinės lapės“ skulptūra, Talkšos ežero pakrantė, „Energetinių akmenų labirintas“, „Saulės laikrodžio aikštė“.

Rugsėjo 26 dieną, į darželį atvyko Drakoniuko teatras su spektakliu „Žvaigždės pelėdoms“.

Rugsėjo 22d. vaikai dalyvavo akcijoje „Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru !“, skirtai tarptautinei dienai be automobilio.

Kaip smagu, kaip smagu,kai už lango tiek balų!