Katinėliai

2018 m.sausio 12-tą dieną ..Katinėlių“ gr. ugdytiniai kartu su auklėtoja prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Dešimčiai minučių languose uždegė vienybės ir atminimo žvakutes. Po to prie degančių žvakučių vyko pokalbis apie Laisvės gynėjų dieną.

2018 m. sausio 5-tą dieną darželyje lankėsi ,,Trys Karaliai“. Jie aplankė ir mažuosius ,,Katinėlių“ grupės ugdytinius.

,,Katinėlių“ gr. mažieji ugdytiniai džiaugiasi iškritusiu pirmuoju sniegu.

 

MANO DRABUŽIAI

Vaikai susipažino su drabužėliais ir jų paskirtimi, mokėsi ištarti drabužėlių pavadinimus, atpažinti savo ir draugų drabužėlius.

 

,,Katinėlių“ grupėje lankėsi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kuri mokė vaikučius, kaip reikia plauti rankytes.    2017-11-17.

Nagrinėdami temą ,,Augsiu sveikas ir stiprus“ su vaikučiais aptarėme ką reikia daryti, kad būtume sveiki. Auklėtojai ir jos padėjėjai padedant, ugdytiniai mokėsi plautis rankytes, naudotis muilu. Taip pat didelę reikšmę sveikatai turi sportas, ką mes šią savaitę ir darėme, daug sportavome. Užbaigdami temą, pasidarėme arbatos valandėlę. Vaikučiai vaišinosi žolelių arbata su medumi. Į svečius pasikvietėme visuomenės sveikatos centro specialistę, kuri mums papasakojo apie sveikatą ir vaikučiams padovanojo po spalvinimo knygelę.    2017-10-13.

Pirmieji ,,Katinėlių“ grupės mažųjų ugdytinių žingsneliai naujoje aplinkoje, pirmieji bendravimo su draugais ir suaugusiaisiais įgūdžiai, susipažinimas su naujais žaislais.   2017-10-06.

 

,,Katinėlių“ grupės ugdytiniai, pasivaikščiojimų lauke metu, džiaugėsi gražia rudenėjančia gamta. Rinko lapelius, žaidė su įvairiaspalviais balionais. Susitiko su šventėje ,,Diena be automobilio“ dalyvavusiais personažais. 2017-09-22.