Katinėliai

 

,,Katinėlių“ grupėje lankėsi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kuri mokė vaikučius, kaip reikia plauti rankytes.    2017-11-17.

Nagrinėdami temą ,,Augsiu sveikas ir stiprus“ su vaikučiais aptarėme ką reikia daryti, kad būtume sveiki. Auklėtojai ir jos padėjėjai padedant, ugdytiniai mokėsi plautis rankytes, naudotis muilu. Taip pat didelę reikšmę sveikatai turi sportas, ką mes šią savaitę ir darėme, daug sportavome. Užbaigdami temą, pasidarėme arbatos valandėlę. Vaikučiai vaišinosi žolelių arbata su medumi. Į svečius pasikvietėme visuomenės sveikatos centro specialistę, kuri mums papasakojo apie sveikatą ir vaikučiams padovanojo po spalvinimo knygelę.    2017-10-13.

Pirmieji ,,Katinėlių“ grupės mažųjų ugdytinių žingsneliai naujoje aplinkoje, pirmieji bendravimo su draugais ir suaugusiaisiais įgūdžiai, susipažinimas su naujais žaislais.   2017-10-06.

 

,,Katinėlių“ grupės ugdytiniai, pasivaikščiojimų lauke metu, džiaugėsi gražia rudenėjančia gamta. Rinko lapelius, žaidė su įvairiaspalviais balionais. Susitiko su šventėje ,,Diena be automobilio“ dalyvavusiais personažais. 2017-09-22.