Katinėliai

Sausio 26d. vaikai aktyviai judėjo grupėje su netradicinėmis priemonėmis ir dalyvavo respublikiniame projekte ,,Pajudėkime kitaip“, kurį organizavo Šiaulių l/d ,,Ežerėlis“. Tikslas – ugdyti įprotį sportuoti su inovatyviomis priemonėmis, formuoti pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną, stiprinti fizinę sveikatą, naudojant netradicines priemones. Kiek daug džiugių emocijų, gero nusiteikimo ir bendradarbiavimo tarpusavyje patyrė vaikai.

Kiek daug džiaugsmo mažiesiems lauke, kai sniegas minkštas, limpa, kai galima patatyti kažką gražaus ir įspūdingo. Sausio 17 d. Pasaulinę sniego dieną, visi vaikai kasė sniego kalną ir jį dažė spalvotu guašu. Svečiuose sulaukė dviejų Senių Besmegenių, kurie pasidžiaugė sniego skulptūra, pabendravo su vaikais.

Sausio mėnesį ,,Katinėlių“ grupės vaikai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų smulkiosios motorikos ugdymo(si)galimybių skatinimo projekte ,,Juda piršteliai – bunda žodeliai“. Vaikai atliko nekasdieniškas užduotėles su įvairiomis priemonėmis, kurių metu lavino, miklino savo pirštukus, komentavo darbų eigą ir savo padarytus darbelius.

Lapkričio 29 – oji yra Draugo diena. Tad ir patys mažiausieji nepamiršo paminėti šios dienos. Vienas kitam vaikai klijavo širdeles, dovanojosi atvirukais, kuriuos patys pagamino.

Lapkričio 11 d. yra švenčiama Žibintų arba Šviesos šventė. Ačiū tėveliams, kurie gamino žibintus namuose kartu su savo mažaisias ir jais papuošė mūsų grupę, bei darželį.

Savaitės tema ,,Augu sveikas ir stiprus“. Vaikai susipažino su daržovėmis, vaisiais. Iš daržovių vaikai darėsi salotas, o iš vaisių plakė kokteilius ir vaisių šerbetą. Visiems buvo labai skanu ir sveika.

Pirmieji žingsneliai ,,Katinėlių“ grupėje. 2020-09-30