Katinėliai

,,Žalią pupą sodinau, ją grupėje auginau“, taip ,,Katinėlių“ grupės vaikučiai galėtų dainuoti šią dainelę. Anksti pavasarį ugdytiniai patys pasėjo pupas, žirnius, moliūgus, gėlytes. Visą tą laiką prižiūrėjo, laistė, stebėjo, kaip augalėliai dygsta, auga. Šiandien visi kartu dar kartą pasidžiaugėme, paragavome žirnių, o pačių užaugintomis gėlytėmis pasipuošėme savo žaidimų aikštelę lauke. 2018-05-25.

 

Gegužės 23 d. grupėje lankėsi Visuomenės sveikato centro specialistė Audronė Breivienė, kuri mokė vaikučius taisyklingai plauti rankas. Vėliau specialiu aparatu tikrino, ar švariai jas nusiplovė.

Akimirkos iš Motinos dienos paminėjimo. 2018-05-07.

„Katinėlių“ diena…

Atvirų durų dienos. Balandžio 16-20 dienomis darželyje vyko atvirų durų dienos. Dėkojame Domo ir Gretos mamytėms, kad apsilankė grupėje, pabendravo su vaikučiais, pasekė jiems pasakas, paskaitė knygeles.

Balandžio 3 d. darželyje vyko Velykų šventinis rytmetys, kuriame dalyvavo ir ,,Katinėlių“ grupės vaikučiai.

Kovo 20-tą dieną darželyje ,,Gluosnis“ vyko šventinis rytmetys, skirtas  Žemės dienai paminėti. Jame dalyvavo ir ,,Katinėlių“ grupės vaikučiai, kurie imitavo  ,,varniukus“.

Šią savaitę lopšelyje-darželyje ,,Gluosnis“ vyko daug renginių, kuriuose dalyvavo ir ,,Katinėlių“ grupės ugdytiniai. Įvyko susitikimas su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste, kuri supažindino ugdytinius su maisto produktais, kuriuos valgyti sveika, o kuriuos nesveika, ,,Sveikas maistas, sveikas vaikas“. Prie besišypsančios saulutės dėliojome sveikus produktus, o prie liūdnos saulutės, nesveikus produktus. Dalyvavome tautosakos rytmetyje, kuriame savo mylimiausiems žaisliukams dainavome lopšines. Taip pat dalyvavome rytmetyje, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. 2018-03-05 -2018-03-09.

Kovo 2 d. darželyje ,,Gluosnis“ vyko Kaziuko mugė. Joje dalyvavome ir mes ,,Katinėlių“ grupės mažieji ugdytiniai. Dėkojame tėveliams, kurie savo padarytais darbeliais padėjo pasiruošti šiai šventei. Buvo įdomu ir linksma.

Vasario 12- kovo 2 dienomis „Katinėlių“ grupėje vyko tema „Kas namelyje gyvena?“. Vaikai klausėsi įvairių gyvulėlių, gyvūnėlių garsų įrašų ir juos pamėgdžiojo. Sužinojo, kur gyvena žmonės, kas gyvena tvartelyje, padėjo trims paršiukams statyti namą, mokėsi šokti ančiukų šokį. Šios savaitės visai neprailgo, vaikai buvo susidomėję ir aktyvūs.

Savarankiška vaikų veikla grupėje ir lauke.    2018-02-23.

Pažinimo, tyrinėjimų ir atradimų savaitė.

Mažieji ,,Katinėlių“ grupės ugdytiniai, stebėjo, kaip atsiranda muilo burbulai, kaip padaryti, kad jie būtų spalvoti. Patys pūtė vandens burbulus, nors ne visiems dar išeina pūsti. Žaidėme žaidimą ,,Plaukia-skęsta“. Vaikai buvo susidomėję, aktyvūs. 2018-01-26

2018 m.sausio 12-tą dieną ..Katinėlių“ gr. ugdytiniai kartu su auklėtoja prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Dešimčiai minučių languose uždegė vienybės ir atminimo žvakutes. Po to prie degančių žvakučių vyko pokalbis apie Laisvės gynėjų dieną.

2018 m. sausio 5-tą dieną darželyje lankėsi ,,Trys Karaliai“. Jie aplankė ir mažuosius ,,Katinėlių“ grupės ugdytinius.

,,Katinėlių“ gr. mažieji ugdytiniai džiaugiasi iškritusiu pirmuoju sniegu.

 

MANO DRABUŽIAI

Vaikai susipažino su drabužėliais ir jų paskirtimi, mokėsi ištarti drabužėlių pavadinimus, atpažinti savo ir draugų drabužėlius.

 

,,Katinėlių“ grupėje lankėsi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kuri mokė vaikučius, kaip reikia plauti rankytes.    2017-11-17.

Nagrinėdami temą ,,Augsiu sveikas ir stiprus“ su vaikučiais aptarėme ką reikia daryti, kad būtume sveiki. Auklėtojai ir jos padėjėjai padedant, ugdytiniai mokėsi plautis rankytes, naudotis muilu. Taip pat didelę reikšmę sveikatai turi sportas, ką mes šią savaitę ir darėme, daug sportavome. Užbaigdami temą, pasidarėme arbatos valandėlę. Vaikučiai vaišinosi žolelių arbata su medumi. Į svečius pasikvietėme visuomenės sveikatos centro specialistę, kuri mums papasakojo apie sveikatą ir vaikučiams padovanojo po spalvinimo knygelę.    2017-10-13.

Pirmieji ,,Katinėlių“ grupės mažųjų ugdytinių žingsneliai naujoje aplinkoje, pirmieji bendravimo su draugais ir suaugusiaisiais įgūdžiai, susipažinimas su naujais žaislais.   2017-10-06.

 

,,Katinėlių“ grupės ugdytiniai, pasivaikščiojimų lauke metu, džiaugėsi gražia rudenėjančia gamta. Rinko lapelius, žaidė su įvairiaspalviais balionais. Susitiko su šventėje ,,Diena be automobilio“ dalyvavusiais personažais. 2017-09-22.