Saulutės

Sveikatingumo pamokėlė

Lapkričio 16 dieną „Saulučių“ grupėje apsilankė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audronė. Ji papasakojo vaikams apie tai, kodėl būtina kuo dažniau plautis rankas. Visiems vaikams Audronė parodė, kaip taisyklingai reikia plauti rankas.Sveikatos priežiūros specialistė įteikė vaikams po dovanėlę-spalvinimo knygelę sveikos gyvensenos tema.

2017 11 16

Svečiuose-pasaka

Spalio pabaigoje-lapkričio pradžioje „Saulučių“ grupėje svečiavosi pasakų „Ropė“ ir „Pirštinė“ personažai. Klausydami grožinių kūrinėlių vaikai galėjo pajusti pasakų kalbos grožį, intonacijų įvairovę. Vaikai atliepė pasakų turinį šypsenomis, mimika, gestais. Vaikai turėjo galimybę palaikyti rankose, apžiūrėti stalo teatro lėles, kartonines figūrėles. Grožinius kūrinėlius pagal grupės projektą „Aš paseksiu pasaką“ vaikams pristatė ne tik auklėtojos, bet ir mamos. Dėkojame Smiltės ir Luko mamoms už vaizdingai pasektas pasakas.

2017 11 13

Pramogos lauke

„Saulučių“ grupės vaikai jau  ištyrinėjo grupės aplinką. O ką įdomaus galima nuveikti lauke? Čia galima žaisti lauko žaislais, keverzoti spalvotomis kreidelėmis, suptis ant supynių, taigi, patenkinti vieną svarbiausių – judėjimo poreikį.

2017 09 30

 

Pirmieji „Saulučių“ grupės mažylių  žingsneliai darželyje