Voveraitės

VIENAS IR DAUG

Spalio – lapkričio mėnesiais mažieji lopšelio darželio ugdytiniai skaičiavo. Mokėmės skaičiuoti grupėje esančius daiktus, dėliojome nuo mažiausio iki didžiausio. Smagiai sekėme pirštų pasakėles, skaičiavome savo pirštukus. „Voveraitės“ grupės dvimečiai ypatingai domisi menine ugdomąja veikla – klijavome aplikacijas, piešėme pirštukais, lipdėme iš plastilino, dažėme akvarele.

2017-11-10

SVEIKAS, RUDENĖLI!

Vaikai domisi gyvosios gamtos pasauliu, augalais ir gyvūnais. Ką mėgsta ėsti triušis? Kaip smagiai šnara lapai, per kuriuos brendu lauke! Spalio pirmosiomis savaitėmis „Voveraičių“ grupės vaikai džiaugėsi atėjusiu rudenėliu ir jo dovanomis. Mokėsi atpažinti ir įvardinti daržoves, vaisius. Meninius gebėjimus ugdėsi spalvindami, štampuodami ir tapydami įvairius darbelius.

2017-10-13

SMAGŪS UŽSIĖMIMAI GRUPĖJE

„Voveraičių“ grupėje vaikams yra sudarytos galimybės žaisti, tyrinėti, rasti ramią vietą pailsėti, taip pat – pakankamai vietos žaisti judrius ir stalo žaidimus. Juk vaikams iki trejų metų žaidimas – efektyviausias ugdymosi būdas.

2017-09-21