Zuikučiai

Kyšo ausys tarp gėlių,

Strykt kairėn, strykt dešinėn,

Ir pasislepiu žolėn.

Aš labai myliu savo mamą 2020-04-27-2020-04-30 (Veiklos namuose)

Gyvybė ten, kur vanduo 2020-04-20-2020-04-24 (Veiklos namuose)

Kas išauga iš mažos sėklytės? 2020-04-14-2020-04-17 (Veiklos namuose)

Velykos. Margi, margi Margučiai  2020-04-06-2020-04-10 (Veiklos namuose)

Paukšteliai sugrįžo 2020-03-30-2020-04-03 (Veiklos namuose)

Vaikų veiklos namuose

Sveikiname 6-ąjį gimtadienį atšventusią Rugilę!

Kovo 4 dieną „Zuikučių“ grupėje vyko triukšminga Kaziuko mugė.  Vaikus aplankė ir Kaziukas su Kazyte, kurie papasakojo apie mugės tradicijas, kartu šoko ir dainavo. Jaunieji prekybininkai grupėje ant stalų pridėjo įvairiausių pačių pagamintų dirbinių: keramikos ir dailės, mezginių, darbelių ir popieriaus, siūlų, karoliukų, kartu su mamytėmis iškeptų skanumynų.

Sveikiname 6-ąjį gimtadienį atšventusią Emiliją!

Vasario 25 dieną lopšelio-darželio kieme vyko Užgavėnių šventė, kurios metu auklėtojos kartu su vaikais, persirengę įvairiais personažais: čigonais, žydeliais ir kt., linksmai šoko, dainavo, įvairiais burtais ir užkalbėjimais gynė žiemą iš kiemo. Vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Pasilinksminę ir pasivaišinę gardžiais blynais, skanduodami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, sudegino žiemos simbolį Morę.

2020-02-20 Išvyka į Žaliūkių malūną.
„Zuikučių“ grupės vaikai lankėsi Žaliūkių malūnininko sodyboje ir stebėjo duonos kepimą. Vaikai sužinojo koks sunkus duonelės kelias, kol ji patenka ant mūsų stalo. Minkė tešlą, padėjo kepti ir gardžiavosi iškepta duonele, sužinojo apie Lietuvos krašto etnokultūrą ir jos paveldą.

2020-01-20   Akimirkos iš Žiemos šventės

2020-01-13-17  Tyrinėjimų ir atradimų savaitė

Sausio 16 dieną ,,Zuikučių” grupės vaikai lankėsi Šiaulių Geležinkelio muziejuje. Vaikus pasitiko ir  ekskursiją vedė muziejaus metodininkė Ilona. Vaikai apžiūrėjo lauke esančius senovinius garvežius, mašiną, traktorių. Muziejuje vaikai susipažino su Lietuvos geležinkelio istorija, apžiūrėjo senoviškus geležinkeliečių darbo įrankius, kelionių geležinkeliu atributus ir kitus senoviškus eksponatus. Didžiausią įspūdį paliko veikiantis maketas su žaismingai riedančiais traukinukais, švieselėmis, judančiais objektais. Šis maketas padėjo pažinti geležinkelio struktūrą: kelius, tiltus, tunelius, pastatus, signalizaciją ir kt. Vėliau vaikučių laukė praktinė užduotėlė-garvežiuko iš popieriaus surinkimas ir puošimas.