Zuikučiai

Eina Zuikis takeliu,

Kyšo ausys tarp gėlių,

Strykt kairėn, strykt dešinėn,

Ir pasislepiu žolėn…

Tyrinėjimų ir atradimų savaitės metu spalvinome sniegą.4-tą gimtadienį atšventė Jokūbas. Sveikiname!

Nauji žaisliukai grupėje…


4-tą gimtadienį atšventė Rapolas. Sveikiname!

Bendras „Zuikučių“ grupės vaikų darbas „Eglutės žiemą“.


Visą savaitę grupėje veikė „Zuikučių“ dirbtuvėlės. Vaikai puošė Advento vainiką, rašė laišką Kalėdų Seneliui, mokėsi Advento dainelių ir žaidimų.Lapkričio 30 dieną grupėje lankėsi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Breivienė. Vaikai sužinojo apie vaisių ir daržovių naudą sveikatai, vyko diskusija, ką labiausiai mėgsta ir kas sveika. Aptarė, kaip atskirti sveiką ir nesveiką maistą, kaip atrodo sveikos mitybos lėkštė.Priešpaskutinę lapkričio savaitę ieškojome, piešėme, žaidėme su geometrinės formos daiktais. Lapkričio 23 dieną dalyvavome sveikos gyvensenos ir mitybos parodoje.

Lapkričio 5-9 dienomis „Zuikučių“ grupės vaikai kalbėjo tema „Pagal orą ir drabužis“, žaidė žaidimus „Mano batai buvo du“, „Batų košė“, spalvino pirštines bei dalyvavo Žibintų šventėje. Dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą kuriant žibintus.

Lapkričio 7 dieną 4-ą gimtadienį sutiko Matas. Sveikiname!

Spalio 31d. darželyje vyko labai smagi Helovino šventė, kurioje siautė raganos ant šluotų, šoko velniukai ir šikšnosparniai. Šventinio renginio pabaigoje vyko smagi „Raganėlių diskoteka“.

Skaičių šalyje (plėšytinė aplikacija spalio mėn.)


Šiandien spalvinome medžius…


Spalio 17 d. vyko akcija „Atšvaitų diena“. Vaikus aplankė šuniukas Amsis ir linksmoji Pepė Ilgakojinė. Akcijos metu vaikai sužinojo apie atšvaitų svarbą, išmoko juos taisyklingai užsisegti, žaisdami, dainuodami mokėsi kelių eismo taisyklių.


Spalio 9 dieną Dėdė Rudenėlis ir Ežiukas sukvietė visus į  Rudenėlio šventę. Šventės metu vaikai žaidė įvairius žaidimus, šoko ratelius, deklamavo ir dainavo. Darželio kiemas pasipuošė tėvelių ir vaikų kurtomis puokštėmis, kompozicijomis ir kitais darbeliais iš rudens gėrybių.


Spalio 7-ą dieną 4-ą gimtadienį sutiko Goda. Sveikiname!

Spalio 1-ą dieną „Zuikučių“ grupėje svečiavosi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Breivienė, kuri papasakojo apie dantukų priežiūrą. Vaikai sužinojo, kodėl svarbu teisingai prižiūrėti dantukus, juos valyti.

Išbandome šviečiančių kaladėlių konstruktorių.

Mūsų pirštukai-patys geriausi pagalbininkai! Išsirinkę gražiausias rudens spalvas, spalviname klevo lapus.

Rugsėjo 22 d.-Tarptautinė diena be automobilio, todėl penktadienį darželyje netrūko linksmybių ir pramogų-važinėjomės aplink darželį, dalyvavome dviratukų ir paspirtukų estafetėse, varžybose.