Zuikučiai

Sveikiname, į grupę atvykusia naują mergaitę Aistę, su gimimo diena. Ketvirtuoju gimtadieniu.

Auk didutė,

Būk gerutė!!

Žaidžiame grupėje

Šventė „Diena be automobilio“

Sveikiname Kristupą su ketvirtuoju gimtadieniu!

Popietė „Augu sveikas ir stiprus“ – dalyvavo bendruomenės slaugytoja.

Projektas „Zuikučių šeimynėlė“. 2017-10-25 svečiuose turėjome Aistės mamytę, kuri su vaikučiais darė puikų darbelį, „Šalčio gėlės“.

2017-11-09 „Zuikučiu“ grupėje vyko atvira veikla „Skaičių šalyje“. Į grupę buvo susirinke, kitų grupių auklėtojos ir stebėjo vaikučių veiklą, jų atliekamus darbelius. Mes pasirodėme puikiai.

Projektas „Zuikučių šeimynėlė“. Džiaugiamės savo šeimos nuotraukomis. Puikus nuotraukų medis.

„Zuikučių“ grupės vaikučiai, dalyvauja moksleivių namų organizuotoje, meninių darbelių parodoje „Angelų pasaka“.

„Zuikučių“ grupės vaikučiai, kartu su viso darželio vaikais, dalyvavo puikioje senių besmegenių šventėje. Į kurią atvyko kalėdų senelis ir atnešė vaikučiams saldžių dovanų.

2018-01-09 „Zuikučių“ grupėje lankėsi sveikatos slaugytoja. Ji vaikučiams pasakojo apie akyčių priežiūrą, kad akytes ilgai ir aiškiai matytų ir joms nereikėtų akinių. Mokė juos įvairių akims tinkančių pratimų, akių manštelę.

2018-01-12 dieną, ,,Zuikučių“ grupės vaikai, kartu su visa  ,,Gluosnio“ lopšelio-darželio bendruomene paminėjo ,,Laisvės gynėjų dieną“ – vaikai su auklėtoja degė žvakutes ir prisidėjo prie visoje šalyje vykdomos pilietinės iniciatyvos. Vaikai spalvino vėliavėles, siuntė vienas kitam vienybės žvakelę.