Zuikučiai

Eina Zuikis takeliu,

Kyšo ausys tarp gėlių,

Strykt kairėn, strykt dešinėn,

Ir pasislepiu žolėn…

Sveikiname 5-ąjį gimtadienį atšventusį Dovydą!


Rugsėjo 12 dieną l-d „Gluosnis“ „Zuikučių“ grupės vaikai keliavo prie Talkšos ežero. Pasidžiaugėme „Geležine lape“, visi kartu įveikėme energetinį labirintą, pasisveikinome su gulbių šeimyna.Iš pačių surinktų gamtinių medžiagų gimsta nuostabūs darbeliai…


Nuostabus oras, gera nuotaika ir taip lauktas batutas!
Po ilgų vasaros atostogų į lopšelį-darželį „Gluosnis“ sugrįžo vaikučių klegesys, juokas ir šypsenos. Žiogas pakvietė visus pašokti, įminti mįslių. Bitutė-paskanauti medaus, o šokėja Varlytė-kartu pašokuoti ir pakvaksėti.

Sveiki, vaikučiai,

Paaugę drūčiai!

Kaip gera Jus ir vėl sutikt!

Tik vasarėlė margaspalvė

Nebegalėjo pasilikt.

Jinai gera-

Rudens sesutė!

Mes piešim ją ilgai ilgai…

Sveiki sugrįžę į darželį,

Svajokliai vasaros vaikai:)
Sveikiname 5-ąjį gimtadienį atšventusį Domantą!

  

Gegužės 29 d. lopšelyje-darželyje „Gluosnis“ vyko Sporto šventė „Aš, tėtis ir mama, esame darni šeima“. Vaikai su tėveliais keliavo po paslaptingąsias salas ir atliko užduotis: išmėgino rankos taiklumą, lenktyniavo maišais ir vandens slidėmis, gaudė lobį, ant plėvelės piešė įspūdžius, patirtus šventės metu.


Atvira vokiečių kalbos pamokėlė „Zuikučių“ grupėje.


Gegužės 20 dieną grupėje lankėsi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audronė, kuri vedė mokymus vaikams „Kaip plauti rankytes?“. Mokymų metu vaikai prisiminė, kada, kaip ir kodėl reikia plauti rankytes, mokėsi plautis rankytes pagal specialią instrukciją.


Sveikiname 5-uosius gimtadienius atšventusius Amandą ir Domantą!


Padėkos raštas „Zuikučių“ grupės vaikams už dalyvavimą akcijoje „Maisto švaistymui-ne“.

Balandžio 24 dieną šventėme Velykėles.Balandžio 11 dieną darželyje vyko kūrybinės tėvelių dirbtuvėlės „Papuoškime Velykų Medį“. Smagu buvo pabūti kartu ir išgyventi kūrybos džiaugsmą.

Minint tarptautinę triukšmo suvokimo dieną, grupėje lankėsi visuomenės sveikatos specialistė A.Breivienė ir diskutavo su vaikais apie triukšmo žalą žmogui bei patarė, kaip galima be triukšmo praleisti dieną darželyje.

    

Tarptautinės vaikiškos knygos dienos proga „Zuikučių“ grupės vaikus aplankė Kakė Makė ir jos draugas Netvarkos Nykštukas.

           

Su 4-uoju gimtadieniu, Ieva! Sveikiname!

Kovo 18-22 d. „Zuikučių“ grupėje vyko atvirų durų dienos, todėl ketvirtadienio rytą grupės vaikus aplankė labai maloni viešnia-Raudonkepuraitė (Amandos mama Aurima). Vaikams buvo labai smagu kartu su Raudonkepuraite skaityti pasakas, žaisti. Ačiū Aurimai už turiningai ir smagiai praleistą rytą. Savaitės tema „Seku, seku pasakaitę, tad vaikai susipažino su lazdelinėmis, pirštukinėmis bei kumštinėmis lėlėmis.


5-tą gimtadienį atšventė ir Kristupas. Sveikiname!

  

5-tą gimtadienį atšventė Gabija. Sveikiname!

 

Savaitės tema „Planeta-Žemė“

Kuriame savo pavasarinę Žaliąją palangę.


Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

   

Su Mergaičių diena! 🙂

5-tą gimtadienį atšventė Emilija ir Rugilė. Sveikiname!


Temos „Užgavėnės“ akimirkos
Kaziuko mugė

Savaitės tema „Mano gimtinė-Lietuva“


4-tą gimtadienį atšventė Elzė. Sveikiname!

Su gimtadieniu, mielas darželi!

Sausio 31 d. vyko žiemos sporto šventė „Mes nebijome šaltuko ir sportuosim su Meškiuku“. Šventės tikslas: skatinti vaikų norą judėti bei suteikti daug džiugių emocijų. Šventės pradžioje visus pasimankštinti pakvietė personažai Meška, Lapė ir Kiškis. Vėliau vaikai mokėsi šiaurietiško ėjimo, mėtė sniego gniūžtes į taikinį, pylė sniego kalnus, piešė ant sniego. Žiemos sporto šventės pabaigoje Meška, Lapė ir Kiškis visas grupes apdovanojo prizais.Skaičių šalyjeSvečiuose visuomenės sveikatos centro specialistė A. Breivienė su žiniomis apie burnos higieną.

Akimirkos iš tyrinėjimo ir eksperimentavimo kambario.


Žiemos linksmybėsEksperimentai su sniegu, magnetu bei ką gali plaukuose įsielekrinęs balionas!

Tyrinėjimų ir atradimų savaitės metu spalvinome sniegą.4-tą gimtadienį atšventė Jokūbas. Sveikiname!

Nauji žaisliukai grupėje…


4-tą gimtadienį atšventė Rapolas. Sveikiname!

Bendras „Zuikučių“ grupės vaikų darbas „Eglutės žiemą“.


Visą savaitę grupėje veikė „Zuikučių“ dirbtuvėlės. Vaikai puošė Advento vainiką, rašė laišką Kalėdų Seneliui, mokėsi Advento dainelių ir žaidimų.Lapkričio 30 dieną grupėje lankėsi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Breivienė. Vaikai sužinojo apie vaisių ir daržovių naudą sveikatai, vyko diskusija, ką labiausiai mėgsta ir kas sveika. Aptarė, kaip atskirti sveiką ir nesveiką maistą, kaip atrodo sveikos mitybos lėkštė.Priešpaskutinę lapkričio savaitę ieškojome, piešėme, žaidėme su geometrinės formos daiktais. Lapkričio 23 dieną dalyvavome sveikos gyvensenos ir mitybos parodoje.

Lapkričio 5-9 dienomis „Zuikučių“ grupės vaikai kalbėjo tema „Pagal orą ir drabužis“, žaidė žaidimus „Mano batai buvo du“, „Batų košė“, spalvino pirštines bei dalyvavo Žibintų šventėje. Dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą kuriant žibintus.

Lapkričio 7 dieną 4-ą gimtadienį sutiko Matas. Sveikiname!

Spalio 31d. darželyje vyko labai smagi Helovino šventė, kurioje siautė raganos ant šluotų, šoko velniukai ir šikšnosparniai. Šventinio renginio pabaigoje vyko smagi „Raganėlių diskoteka“.

Skaičių šalyje (plėšytinė aplikacija spalio mėn.)


Šiandien spalvinome medžius…


Spalio 17 d. vyko akcija „Atšvaitų diena“. Vaikus aplankė šuniukas Amsis ir linksmoji Pepė Ilgakojinė. Akcijos metu vaikai sužinojo apie atšvaitų svarbą, išmoko juos taisyklingai užsisegti, žaisdami, dainuodami mokėsi kelių eismo taisyklių.


Spalio 9 dieną Dėdė Rudenėlis ir Ežiukas sukvietė visus į  Rudenėlio šventę. Šventės metu vaikai žaidė įvairius žaidimus, šoko ratelius, deklamavo ir dainavo. Darželio kiemas pasipuošė tėvelių ir vaikų kurtomis puokštėmis, kompozicijomis ir kitais darbeliais iš rudens gėrybių.


Spalio 7-ą dieną 4-ą gimtadienį sutiko Goda. Sveikiname!

Spalio 1-ą dieną „Zuikučių“ grupėje svečiavosi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Breivienė, kuri papasakojo apie dantukų priežiūrą. Vaikai sužinojo, kodėl svarbu teisingai prižiūrėti dantukus, juos valyti.

Išbandome šviečiančių kaladėlių konstruktorių.

Mūsų pirštukai-patys geriausi pagalbininkai! Išsirinkę gražiausias rudens spalvas, spalviname klevo lapus.

Rugsėjo 22 d.-Tarptautinė diena be automobilio, todėl penktadienį darželyje netrūko linksmybių ir pramogų-važinėjomės aplink darželį, dalyvavome dviratukų ir paspirtukų estafetėse, varžybose.