Zuikučiai

Sveikiname, į grupę atvykusia naują mergaitę Aistę, su gimimo diena. Ketvirtuoju gimtadieniu.

Auk didutė,

Būk gerutė!!

Žaidžiame grupėje

Šventė „Diena be automobilio“

Sveikiname Kristupą su ketvirtuoju gimtadieniu!

Popietė „Augu sveikas ir stiprus“ – dalyvavo bendruomenės slaugytoja.

Projektas „Zuikučių šeimynėlė“. 2017-10-25 svečiuose turėjome Aistės mamytę, kuri su vaikučiais darė puikų darbelį, „Šalčio gėlės“.

2017-11-09 „Zuikučiu“ grupėje vyko atvira veikla „Skaičių šalyje“. Į grupę buvo susirinke, kitų grupių auklėtojos ir stebėjo vaikučių veiklą, jų atliekamus darbelius. Mes pasirodėme puikiai.

Projektas „Zuikučių šeimynėlė“. Džiaugiamės savo šeimos nuotraukomis. Puikus nuotraukų medis.

„Zuikučių“ grupės vaikučiai, dalyvauja moksleivių namų organizuotoje, meninių darbelių parodoje „Angelų pasaka“.

„Zuikučių“ grupės vaikučiai, kartu su viso darželio vaikais, dalyvavo puikioje senių besmegenių šventėje. Į kurią atvyko kalėdų senelis ir atnešė vaikučiams saldžių dovanų.

2018-01-09 „Zuikučių“ grupėje lankėsi sveikatos slaugytoja. Ji vaikučiams pasakojo apie akyčių priežiūrą, kad akytes ilgai ir aiškiai matytų ir joms nereikėtų akinių. Mokė juos įvairių akims tinkančių pratimų, akių manštelę.

2018-01-12 dieną, ,,Zuikučių“ grupės vaikai, kartu su visa  ,,Gluosnio“ lopšelio-darželio bendruomene paminėjo ,,Laisvės gynėjų dieną“ – vaikai su auklėtoja degė žvakutes ir prisidėjo prie visoje šalyje vykdomos pilietinės iniciatyvos. Vaikai spalvino vėliavėles, siuntė vienas kitam vienybės žvakelę.

„Zuikučių“ grupės projektas, paroda: „Mūsų Šv. Kalėdos ir Naujieji metai“. Dėkojame tėveliams už dalyvavimą ir gražius piešinėlius. Vaikučiai taip pat stengėsi atkartoti, praėjusių švenčių prisiminimus ir juos nupiešti.

„Zuikučių“ grupės projektas: „Mano vardo reikšmė“. Vaikai sužinojo savo vardo reikšme, jo pavadinimą – reikšmę spalvino paveikslėlyje.

„Zuikučių“ grupės vaikai, šurmuliavo „Kaziuko“ mugėje.

„Zuikučių“ grupės vaikai mokėsi vaidinti su teatro lėlytėmis. Vaidinome pasakėlę „Ropė“, kurią rovėme, rovėme ir išrovėme.

2018-04-04 „Zuikučių“ ir „Drugelių“ grupės vaikučius aplankė slaugytoja. Ji papasakojo vaikučiams apie arbatžolių ir vaistažolių naudą. Vaikams labai patiko įvairių vaistažolių spalvos ir puikūs kvapai, kuriuos vaikai galėjo pauostyti ir paragauti, paskanindami arbatėles medumi. Vaikai puikiai praleido rytmetį.

Pirmųjų pavasarinių gėlyčių mozaika. Dėkojame mamytėms už jų pagalbą darant gražias mozaikas.

„Zuikučių“ grupės vaikai, klausėsi sesučių koncerto. Dėkojame Vakarės sesutei, kuri dainavo. O Karolio sesutei, kuri grojo smuiku. Vaikams labai patiko. Ačiū ir tėveliams, kurie prisidėjo prie „Zuikučių“ grupės projektinės veiklos.