KOVO 11-OJI

kovo 09, 2018

Kovo 9 – osios rytmetį, lopšelio-darželio „Gluosnis“ salėje vyko graži šventė, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Kovo 11 – osios aktas kiekvienam lietuviui didi šventė. Tad visi kartu prisiminėme, kad gyvename laisvoje Lietuvoje, kad esame lietuviai ir kalbame lietuviškai. Vaikai, kurie mokėjo tautinės giesmės žodžius giedojo Lietuvos himną. Kiekvienos grupės vaikai įsijungė su savo išmoktais šokiais ir dainelėmis. Mažieji ugdytiniai padedami pedagogų sukūrė Lietuvos vėliavos spalvų gėlės žiedą.
„Drugelių“, „Meškiukų“ ir „Nykštukų“ grupių skaitovai deklamavo V. Nemunėlio, J. Degutytės, J. Nekrošiaus, A. Puišytės eilėraščius. Gerumo, šilumos, meilės Tėvynei jausmus vaikai sudėjo į eilėraščių puokštę, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui.

Roma Petkevičienė, Genė Borisovienė, Vaidilija Kiudulienė – auklėtojos.