Rugsėjo 1-osios šventė

rugsėjo 01, 2017

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ „VAIKYSTĖS LAIVELIU KELIAUJAME Į PAŽINIMO KELIONĘ“

Rugsėjo 1- osios rytą takais į darželį skubėjo būriai šventiškai pasipuošusių vaikučių. Maloniai akį traukė daugybė margaspalvių rudeninių gėlių, kurias mažieji išdidžiai nešė savo auklėtojoms.

Grupėse vaikų laukė auklėtojos ir jų padėjėjos. Vaikai ir jų tėveliai buvo pakviesti į darželio salę, kurioje kartu vyko į kelionę, į pažinimo šalį. Kelionei vadovavo laivo kapitonė ir linksmoji piratė. Keliautojų laukė įvairiausi nuotykiai ir atradimai.

Šventė mažiesiems suteikė daug džiugių emocijų, jie nuotaikingai šoko, dainavo, atsakinėjo į kapitonės ir piratės klausimus. Pirmoji diena po vasaros atostogų mažiesiems vaikams tikrai buvo įspūdinga ir kupina džiaugsmingų patirčių.

Auklėtoja Dalia Terleckienė ir neformalio ugdymo muzikos mokytoja Ingrida Eisenaitė.