Tarptautinė mini Konferencija „Education in Kindergartens in all Perspectives“ (Įvairūs ugdymo būdai ir metodai darželiuose)“ lopšelyje-darželyje “Gluosnis”

lapkričio 07, 2018

Įgyvendinant  ir viešinant tarptautinį Erasmus + projektą ,,Education in Kindergartens in all Perspectives“  2018-10-19 Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Gluosnis” buvo organizuota gerosios darbo sklaidos mini konferencija „Montesori pedagogikos elementų panaudojimas ugdyme“.  Konferencijoje dalyvavo  atstovai iš 5 šalių  – Lenkijos, Prancūzijos, Italijos, Turkijos ir Lietuvos. Tai  Šiaulių lopšelio darželio ,,Bangelė“ tarptautinio Erasmus+ projekto „Different education methods and techniques in early school education“ atstovai, atvykę į partnerių susitikimą Lietuvoje. Konferencijos tikslas – Tarptautinio „Erasmus + ,,Education in Kindergartens in all Perspectives“ projekto ir  projekto įgyvendinamų veiklų pristatymas užsienio švietimo įstaigų pedagogams, akcentuojant Montesori pedagogikos elementų panaudojimą lopšelyje darželyje ,,Gluosnis“. Montesori pedagogikos elementus naudoja darželio vyresnioji auklėtoja Dalia Zemlerienė, dirbanti su  3-4 metų amžiaus vaikais. Konferenciją organizavo  direktorė Rasa Plienienė. Ji  pristatė, kaip sekėsi įgyvendinti tarptautinį „Erasmus +”  projektą Education in Kindergartens in all Perspectives“  įstaigoje. Parodė svečiams naujausias priemones – tai edukaciniai ,,Lindstrom“ kilimai,  Light STAX System diodiniai lego konstruktoriai, lauko edukacinės erdvės. Konferencija visiems buvo prasminga ir įdomi su vaizdingais pavyzdžiais.

Parengė  direktorė Rasa Plienienė ir  vyr. auklėtoja Dalia Zemlerienė