Tarptautinė vaikų gynimo diena

birželio 02, 2023

Birželio 1-ą dieną lopšelio-darželio ugdytiniai bei pedagogai smagiame būryje pasitiko vasarą bei paminėjo Vaikų gynimo dieną. Šventė prasidėjo eisena aplink darželį: skambant nuotaikingai muzikai, nešini spalvotais balionais vaikai apsuko ratą aplink lopšelį-darželį. Šventės metu buvo atidaryta nauja lauko edukacinė erdvė –„Knygų namelis“. Mokytojai kartu su vaikais perkirpo simbolinę „Knygų namelio“ atidarymo juostelę. Šią šventės akimirką palydėjo ir vaikus žaismingai nuteikė aplinkui pasklidę muilo burbulai. Savo įspūdžius, emocijas bei prasidedančios vasaros lūkesčius vaikai perteikė piešdami spalvotomis kreidelėmis. Šventė suteikė visiems dalyviams džiaugsmingo ir prasmingo buvimo drauge jausmą.

 

Mokytojos L. Šaltmerytė, R. Gabriūnienė