TOLERANCIJOS DIENA LOPŠELYJE - DARŽELYJE „GLUOSNIS“

lapkričio 16, 2018

Lapkričio 16 dieną buvo paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena. Auklėtojos vaikams kalbėjo apie toleranciją, mandagumą, nuoširdumą, apie tai, su kuo susiduriame gyvenime.  Kartu su ugdytiniais išsiaiškinome kokia žodžio „Tolerancija“ reikšmė, koks yra tolerantiškas žmogus, kaip reikia būti tolerantišku, jog reikia priimti kiekvieną žmogų, ne tik išsiskirianti išvaizda, bet ir skirtingų pažiūrų. Tolerancijos dienos simbolis RAKTAS – jis atrakina vaiko vidinį pasaulį ir atskleidžia svarbiausias jo savybes. Su vaikais prisiminėme mandagumo abėcėlę – ,,ačiū”, ,,prašom”, ,,atsiprašau” ir kitus. Kiekvieną dieną vaikai susiduria su tokiais žodžiais kaip ,,draugystė“, ,,pagalba draugui“, ,,nuoširdumas“, „supratimas“, „pasitikėjimas“, ,,pakantumas“, ,,pagarba“, „mandagumas“, todėl vaikai pažadėjo rytoj būti geresniais negu yra šiandien ir buvo vakar. Visi kartu įsitikinome, kad tolerancijos galime mokytis visur ir visada. Būkime tolerantiški!

Auklėtoja Dalia Terleckienė