Veiksmo savaitė „Be patyčių“

kovo 24, 2023

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Gluosnis“  kovo mėn. 20-24 dienomis vyko veiksmo savaitė „Be patyčių“. Visą savaitę diskutavome, kas padeda išlaikyti draugystę ir draugus, kas ją griauna, o kas vaikus džiugina. Vaikai žaidė, atsakinėjo į klausimus, šoko, piešė „draugystės rankytes“. Žiūrėjo ir aptarė edukacinius filmukus „Stop patyčioms“, „Pikta bitė“, stebėjo situaciją „Kai susipyksta draugai?“, pristatė savo grupės „Draugystės šūkius“.

Ši veiksmo savaitė skatino visus vaikus ir suaugusiuosius pastebėti patyčias, pranešti apie jas ir taip jas stabdyti, ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią patyčioms, smurtui, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą ir skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio santykius.

Logopedė A. Adomaitienė, spec. pedagogė R. Griškuvienė