Vokiečių kalbos diena mūsų lopšelyje-darželyje

spalio 19, 2021

 

Šiais metais mūsų lopšelio darželio ,,Voveraičių‘‘ ir ,,Boružėlių‘‘ grupių vaikučiai dalyvauja Goethe‘s instituto inicijuotame projekte ,,Vokiečių kalba su kiškiu Hansu‘‘.

Vaikai visus metus bendrauja su pirštinine lėle kiškiu Hansu, mokosi žaisdami, dainuodami, rimuodami, atlikdami įvairius judesius. Kiškis Hansas pradeda pamokėlę ir ją užbaigia. Vaikai susipažįsta su kiškio Hanso šeima, jo draugais, kiškučio namais ir kambariais, švenčia kiškio gimtadienį,  kiškis keliauja pas tetą, todėl susipažįsta su transporto priemonėmis. Drauge su kiškučiu švenčiamos ir vaikams reikšmingos šventės: šv. Velykos, šv.Mikalojaus diena, šv. Kalėdos.

Vaikai mokosi  net nejausdami, kad mokosi. Jie tiesiog žaidžia.

Spalio 18-ąją dieną darželio vaikučiai šauniai paminėjo ir Vokiečių kalbos dieną ,,Ö kaip vokiškai‘‘. Vaikai spalvino vokiškas raideles ir klijavo ant plakato šalia savo draugo kiškučio.

Tikimės, kad užsienio kalbos mokymasis darželyje paskatins vaikučius ir toliau noriai mokytis užsienio kalbų.

Vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė