Vokiečių kalbos pamokėlė ,,Šv. Kalėdos artėja‘‘ su Goethe‘s instituto referente

gruodžio 12, 2022

Bendradarbiaujant su Vilniaus Goethe‘s institutu kaip ir kiekvienais metais Šiaulių lopšelyje-darželyje „Gluosnis“ vyko pamokėlė vedama Goethe‘s instituto referentės Gilmos Plūkienės. Ji yra ir milžinišką patirtį turinti vokiečių kalbos mokytoja, daugelį metų dirbanti ir ankstyvajame vokiečių kalbos ugdyme, vadovėlių autorė ir dainų kūrėja.  

Šiais metais pamokėlė vyko grupių ,,Drugeliai‘‘, ,,Zuikučiai‘‘ ir ,,Saulutės‘‘ ugdytiniams. Vaikučiai smagiai vokiškai dainavo, skandavo, ritmiškai judėjo, šoko, spėliojo vokiškus žodžius ir gamino darbelį – senį besmegenį.

Visą pamokėlę vyravo smagi, gera, žiemiška ir šventinė nuotaika. Vaikučiai buvo aktyvūs, įveikė visas užduotis ir sėkmingai viską suprato.

Linkime vaikučiams ir toliau smagiai, žaismingai ir su noru mokytis vokiečių kalbos!

Vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė