Vokiškas spektaklis „Grufas“

lapkričio 11, 2019

Lapkričio 5d. antradienį,  ,,Drugelių‘‘ ir ,,Zuikučių‘‘ grupių vaikai  ėjo į Janonio gimnaziją stebėti vokiško spektakliuko „Grufas“. Į jį susirinko ir kiti darželių ir progimnazijų mokiniai.

Nuostabi istorija apie fantazijos galią, apie drąsą, sumanumą ir apie tai, kad iš bet kokios padėties galima rasti išeitį.
Spektaklis remiasi Axelio Schefflerio ir Julijos Donaldson knygų „Grufas“ ir „Grufo vaikas“ motyvais.

Du aktoriai panardina publiką į Grufo ir mažos pelytės pasaulį. Paprastomis teatro priemonėmis – pantomima, kaukėmis, klounada, juokingomis situacijomis, kalba, balsais, garsais, nuotaikomis ir muzika – jie sukuria atmosferą, kuri pažadina jauno ir seno žiūrovo fantaziją.

Pavadinimu „pohybs & konsorten – mobiles Theater“ nuo 2004 metų dirba aktoriai Maike Jansen ir Stefanas Ferenczas. Didžiąją laiko dalį jie praleidžia vaidindami jaunajai ir vyresniajai publikai Vokietijoje ir užsienyje.

Aktoriai kalbėjo vokiškai, bet į savo vaidinimą įpynė ir kitų kalbų. Vaikai džiaugėsi, galėję stebėti Vokietijos aktorių pasirodymą.

Vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė