Žemės diena

kovo 20, 2019

Kovo 20 d. lopšelyje-darželyje ,,Gluosnis“ vaikai paminėjo Pasaulinę žemės dieną. Renginio metu vaikai stebėjo skaidres, kuriose matėsi mūsų planeta Žemė. Ji tokia graži su dykumomis ir džiunglėmis, pievomis ir miškais, jūromis ir vandenynais. Atkreipėme vaikų dėmesį į pačius mažiausius žemės gyventojus-vabaliukus, vabzdžius, kuriuos taip pat reikia saugoti. Mažieji boružiukai padėjo savo draugėms skruzdėlytėms pastatyti sugriautą skruzdėlyną. Su dideliu susidomėjimu klausėsi ir stebėjo vandens lašelio kelionės istorijos, ir įsitikino, kad vanduo yra gyvybės šaltinis. Savo meilę Žemei vaikai išreiškė deklamuodami, šokdami ir žaisdami žaidimus. Jie nuoširdžiai pasižadėjo saugoti mūsų nuostabią planetą Žemę.

Auklėtojos: Rasa Girčienė ir  Dalia Zemlerienė